HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA - Egem İlaç 2003 yılında ilaç sektörüne etken madde ve dökümantasyon temin etmek amacıyla kurulmuştur.

Egem İlaç 2003 yılında ilaç sektörüne etken madde ve dökümantasyon temin etmek amacıyla kurulmuştur.

Ham madde üreten ülkelerden Hindistan , Avrupa , Uzak doğu , Kore ile olan güçlü bağlarımız ve onların destekleri ile , sektörümüze hızlı , güvenilir , yüksek kalite de hizmet sağlamak, ve bu firmaların Türkiye'deki yetkili temsilciliğini yapmaktır . Aynı zamanda Hindistan'da yerleşik bir temsilcimizde bu konuda bizi desteklemektedir.

İlaç sektörü de , diğer alanlarda olduğu gibi çok rekabetçi bir ortamda çalışmaktadır. Bizim amacımız da onlara bu ortamda, çalışmalarına katkıda bulunmak, ileri teknoloji ürünlerini en hızlı ve en iyi fiyatta  temin etmektir. Tabii ki önceliğimiz ve asla taviz verilmeyecek kadar önemli olan nokta , sağlık bakanlığımızın da çok sıkı kurallarla belirlediği kalite ölçütlerine de birebir uymaktır.

Yerli üretimi en iyi ve en modern şekilde desteklemekteyiz.

Ürün seçiminden , ruhsat dosyasının bakanlık teslimine kadar , sonrasında ruhsat kesimine kadar her aşamada bu desteğimizde devam etmektedir.

Değişen Pazar koşullarında maliyet getiren unsurların başında yer alan hammaddeleri en uygun şartlarda ve değişen koşullara adapte ederek sağlamaktayız.

Temsilciliğini yaptığımız firmalarımız , konularında uzman iş ortaklarımız olup , formül geliştirme boyunca duyulan her türlü teknik gereksinimleri yerine getirmektedir.
İnternet Sistemi tarafından yapılmıştır